Răspuns :
23400 cm
20 l
3200 dg
1 zi= 24 h
3 ore = 24 ori 3=72 +8 =80 h (raspuns final)
20 l
3200 dg
1 zi= 24 h
3 ore = 24 ori 3=72 +8 =80 h (raspuns final)
23400 cm
20 l
3200 dg
1 zi= 24 h
3 ore = 24 ori 3=72 +8 =80 h
Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu entuziasm să reveniți și vă invităm să ne adăugați la lista de favorite!