Răspuns :
1kg....3,40lei
0,750.... xlei
x=0,750x3,40/1=2,55lei
Sper ca ai inteles si ca te-am putut ajuta.Daca mai ai intrbari,cu drag:*:*:*
0,750.... xlei
x=0,750x3,40/1=2,55lei
Sper ca ai inteles si ca te-am putut ajuta.Daca mai ai intrbari,cu drag:*:*:*
Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu entuziasm să reveniți și vă invităm să ne adăugați la lista de favorite!