Bunica si-a strans 18 lei pentru legume si 24 lei pentru fructe. Cand a ajuns la magazin a vazut ca preturile sunt de 2 ori mai ieftine acum la toate produsele alimentare. Cati bani trebuie sa cheltuie bunica????
Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Matematică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu entuziasm să reveniți și vă invităm să ne adăugați la lista de favorite!