- Mama hai sa cumparam un kg de cirese
-Bine dar când ne intoarem ca acum trebuie sa luam pâine .
-bine dar sa nu uiti da?
-Da
-Dar cat costa.
-5lei kilogramul
Vă mulțumim pentru vizita pe platforma noastră dedicată Limba română. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, nu ezitați să ne contactați. Așteptăm cu entuziasm să reveniți și vă invităm să ne adăugați la lista de favorite!